Call: 0123456789 | Email: info@example.com

İade ve Değişim Şartları

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

ROYAROYA.COM‘ndan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ,iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz ROYAROYA.COM tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti ,irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve ROYAROYA.COM ‘nun bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Ayrıntılı bilgi almak için E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

DEĞİŞİM SİPARİŞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

İadeniz ROYAROYA.COM ‘a ulaştığında sizlere dönüş yapılacaktır.İade tutarınızın altında verilen siparişler de değişim işlemi sağlanmamaktadır.Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı yada üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır.İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı verilen siparişlerde hiçbir ücret ödenmemektedir.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

ROYAROYA.COM ‘dan kaynaklanan,yanlış ürün gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de ROYAROYA.COM  Müşteri Hizmetleri 0232 483 06 13  telefonu ile temasa geçerek , iade yapabilirsiniz.Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.Kusurlu göndereceğiniz ürünler de ; aldığınız ürünlerin tamamı kusurluysa değişim işlemi sağlanamamaktadır. Ancak ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.

HANGİ ÜRÜNLERDE İADE TALEP EDEMİYORUM ?

ROYAROYA.COM  olarak İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlere yönelik kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Tasarımcılarımız tarafından sadece sizin için hazırlanan aksesuar ve takıların iadesi kabul edilemez

Satışa sunulandan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin; yüzük ölçüsü sitede sunulandan farklı üretilen) ürünlerde, aksesuarlarda, çanta ve saatlerde iade kabul edilmemektedir.

Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

Paketi açıldığı takdirde kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve parfümler iade edilememektedir.

Kopyalanabilir ürünlerin (VCD, DVD vb.) ve tek kullanımlık ürünlerin; orjinal paketlemesi ile (Ör. jelatin) satılan tüm teknolojik ürünlerin (kulaklıklar, mobil cihazlar, telefon ve tablet kılıfları vb.) iadesi kabul edilemez.

Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.

Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (iç çamaşırı, hijyen pedi olmayan mayo-bikini, kulaklık, bijuteri, yastık vb.), kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, elektronik ürünler hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.

KUSURLU ÇIKAN ÜRÜNLER. HAKKINDA BİLGİLENDİRME

ROYAROYA.COM , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi ROYAROYA.COM ‘un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ROYAROYA.COM,bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

ROYAROYA.COM  bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, ROYAROYA.COM , markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ROYAROYA.COM ‘un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

ROYAROYA.COM, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.